TV tablå Fredag

På tv fredag

På tv 26 jan 2018, på tv alla tv-kanaler idag, just nu, kvällen, igår och hela veckan. Tydligare och enklare TV-guide. Välj/sortera dina favoritkanaler.

TV tablå Barnkanalen

  • 05:00 Långhalsen Lo
  • 05:05 Twirlywoos
  • 05:20 Fifi och blomsterfröna
  • 05:30 Pocoyo
  • 05:35 Gaspard och Lisa
  • 05:45 Miffys stora små äventyr
  • 05:55 Henry råkar på...
  • 06:00 Långhalsen Lo
  • 06:10 Dimitri
  • 06:15 Daniel Tigers kvarter
  • 06:30 Morgonshowen
  • 06:31 Greta Gris
  • 06:35 Lilla prinsessan
  • 06:50 Octonauterna
  • 07:05 Fåret Shaun
  • 07:15 Häxan Surtant
  • 07:35 Biet Maya
  • 07:50 Fixarna
  • 07:55 Tripp och Tropp upptäcker djur
  • 08:00 Ett fall för KLURO
  • 08:10 Pyjamashjältarna
  • 08:25 Piggley Winks äventyr
  • 08:45 Äventyrskatten
  • 09:00 Pippi Långstrump
  • 09:25 Masha och björnen
  • 09:35 Äventyr i tid och rum
  • 09:45 Abbys flygande skola för feer
  • 09:55 Charlie och Lola
  • 10:05 Katten i hatten vet allt om ditten och datten
  • 10:20 Greta Gris
  • 10:25 Kate och Mim-Mim
  • 10:35 Rymdrekryterna
  • 10:50 Robyn och rymdpatrullen
  • 11:00 Lekdags
  • 11:05 Wisska
  • 11:10 Draken Digby
  • 11:25 Lillys Bortomvik
  • 11:30 Q Pootle 5
  • 11:40 Tom & jordgubbssyltmackan med honung
  • 11:45 Regnbågsstadens hjälte
  • 12:00 Läsa med - tigrinja
  • 12:05 Läsa med - arabiska
  • 12:10 Fnissnisse
  • 12:15 Polo
  • 12:20 Fifi och blomsterfröna
  • 12:30 Roboten Rob
  • 12:45 Stella och Sam
  • 12:55 Pingu
  • 13:00 Rorri Racerbil
  • 13:10 Ella Bella bingo
  • 13:15 Franklin och hans vänner
  • 13:30 Wild Kids - syntolkat
  • 14:00 Fixarna
  • 14:05 Min riddare och jag
  • 14:15 Grötnöt & Fjädrik
  • 14:30 Lilla Aktuellt skola
  • 14:45 Lilla Aktuellt teckenspråk
  • 15:00 Tjalles klubb
  • 15:25 Scouts safari
  • 15:45 M.I. High
  • 16:15 Flyg 29 saknas
  • 16:35 Pinsamheter
  • 17:00 Masha och björnen
  • 17:10 Mästerflygarna
  • 17:20 Dinosar
  • 17:35 Katie Morag
  • 17:50 Bing
  • 18:00 Bolibompa
  • 18:01 Greta Gris
  • 18:15 Henry råkar på...
  • 18:20 Hanna och Rally
  • 18:30 Fredagkväll
  • 18:31 Pax jordiska äventyr
  • 18:45 Min riddare och jag
  • 18:55 Wild kids
  • 19:25 Svansen i kläm
  • 19:40 Fredagkväll
  • 19:55 Guds tre flickor
  • 20:25 Tracy Beakers dröm
  • 20:50 Abel och Fant
  • TV tablå Disney Channel

  • 23:30 That's so Raven
  • 23:55 Henry Krammonster
  • 00:20 Binny och spöket
  • 00:45 Dog With a Blog
  • 01:05 Violetta
  • 01:50 Violetta
  • 02:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  • 02:50 Shake It Up
  • 03:15 Jessie
  • 03:35 Wander i galaxen
  • 03:55 Dog With a Blog
  • 04:15 Phineas och Ferb
  • 04:35 The Lodge
  • 05:00 Kim Possible
  • 05:25 Star vs. mörkrets makter
  • 05:35 Art Attack
  • 06:00 Pyjamashjältarna
  • 06:25 Vampirina
  • 06:40 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  • 07:00 Lab Rats: Elitstyrkan
  • 07:25 Harley i mitten
  • 07:50 Bunkd
  • 08:10 K.C. Hemlig agent
  • 08:35 Jessie
  • 09:00 Austin & Ally
  • 09:20 Hotell Transsylvanien: Serien
  • 09:45 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  • 10:10 Milo Murphys Lag
  • 10:30 Lejonvakten
  • 10:55 Musse och Racergänget
  • 11:20 Elena från Avalor
  • 11:40 Pyjamashjältarna
  • 12:05 Bästa vänner när som helst
  • 12:30 Här är ditt liv, Riley
  • 12:55 Kirby Buckets
  • 13:15 Jessie
  • 13:40 Liv och Maddie
  • 14:05 Bunkd
  • 14:30 Hotell Transsylvanien: Serien
  • 14:40 Trassel - serien
  • 15:05 Ducktales
  • 15:30 Lab Rats: Elitstyrkan
  • 15:55 Lab Rats: Elitstyrkan
  • 16:20 Harley i mitten
  • 16:45 Harley i mitten
  • 17:10 Bunkd
  • 17:30 Bunkd
  • 17:55 Jessie
  • 18:20 Ett gott skratt!
  • 18:30 Soy Luna
  • 19:20 Star Wars Forces Of Destiny
  • 19:25 Lab Rats: Elitstyrkan
  • 19:50 K.C. Hemlig agent
  • 20:10 Kirby Buckets
  • 20:35 Bunkd
  • 21:00 The Next Step
  • 21:25 Ducktales
  • 21:45 Milo Murphys Lag
  • 22:00 Austin & Ally
  • 22:20 A.N.T. - Avancerad Ny Talang
  • 22:45 Par i kungar
  • 23:10 Lycka till Charlie!
  • 23:30 That's so Raven
  • 23:55 Henry Krammonster
  • 00:20 Binny och spöket
  • 00:45 Dog With a Blog
  • 01:05 Violetta
  • 01:50 Violetta
  • 02:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  • 02:50 Shake It Up
  • 03:15 Jessie
  • 03:35 Wander i galaxen
  • 03:55 Dog With a Blog
  • 04:15 Phineas och Ferb
  • 04:35 The Lodge
  • TV tablå Cartoon Network

  • 23:40 Regular Show
  • 23:50 Regular Show
  • 00:00 Ko och Kyckling
  • 00:20 Ko och Kyckling
  • 00:45 Dexters Laboratorium
  • 01:30 Flapjack
  • 01:50 Flapjack
  • 02:15 Ed, Edd och Eddy
  • 02:35 Ed, Edd och Eddy
  • 03:00 Chowder
  • 03:20 Chowder
  • 03:45 Kurage, den harige hunden
  • 04:05 Kurage, den harige hunden
  • 04:30 Johnny Bravo
  • 04:50 Clarence
  • 05:00 Clarence
  • 05:15 Steven Universe
  • 05:25 Steven Universe
  • 05:35 Gumballs Fantastiska Värld
  • 05:45 Gumballs Fantastiska Värld
  • 06:00 Steven Universe
  • 06:10 Steven Universe
  • 06:25 Ben 10
  • 06:40 Ben 10
  • 06:55 Teen Titans Go!
  • 07:05 Teen Titans Go!
  • 07:20 Teen Titans Go!
  • 07:30 Bara Björnar
  • 07:45 Bara Björnar
  • 08:00 PowerPuffpinglorna
  • 08:15 PowerPuffpinglorna
  • 08:30 Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
  • 08:45 Ok K.O.! Nu blir vi hjältar
  • 08:55 Gumballs Fantastiska Värld
  • 09:05 Gumballs Fantastiska Värld
  • 09:20 Gumballs Fantastiska Värld
  • 09:35 Gumballs Fantastiska Värld
  • 09:45 Gumballs Fantastiska Värld
  • 10:00 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
  • 10:05 Total Drama: Det Ridonkulösa Loppet
  • 10:30 Total Drama: Pahkitew Island
  • 11:00 Justice League Action
  • 11:10 Justice League Action
  • 11:25 Justice League Action
  • 11:40 Justice League Action
  • 11:55 Gumballs Fantastiska Värld
  • 12:05 Gumballs Fantastiska Värld
  • 12:20 Gumballs Fantastiska Värld
  • 12:35 Gumballs Fantastiska Värld
  • 12:45 Gumballs Fantastiska Värld
  • 13:00 Äventyrsdags
  • 13:10 Äventyrsdags
  • 13:25 Äventyrsdags
  • 13:40 Ninjago: Masters of Spinjitzu
  • 14:05 Ninjago: Masters of Spinjitzu
  • 14:30 PowerPuffpinglorna
  • 14:45 PowerPuffpinglorna
  • 15:00 Ben 10
  • 15:15 Ben 10
  • 15:30 Teen Titans Go!
  • 15:40 Teen Titans Go!
  • 15:55 Gumballs Fantastiska Värld
  • 16:10 Gumballs Fantastiska Värld
  • 16:25 Gumballs Fantastiska Värld
  • 16:40 Gumballs Fantastiska Värld
  • 16:55 Teen Titans Go!
  • 17:05 Teen Titans Go!
  • 17:20 Teen Titans Go!
  • 17:30 Teen Titans Go!
  • 17:40 Teen Titans Go!
  • 18:00 Arthur och Maltazard
  • 19:40 Bara Björnar
  • 19:50 Bara Björnar
  • 20:05 Teen Titans Go!
  • 20:15 Teen Titans Go!
  • 20:30 Teen Titans Go!
  • 20:45 Teen Titans Go!
  • 21:00 Gumballs Fantastiska Värld
  • 21:10 Gumballs Fantastiska Värld
  • 21:25 Gumballs Fantastiska Värld
  • 21:40 Gumballs Fantastiska Värld
  • 21:50 Gumballs Fantastiska Värld
  • 22:05 Bara Björnar
  • 22:15 Bara Björnar
  • 22:30 Bara Björnar
  • 22:45 Bara Björnar
  • 23:00 Äventyrsdags
  • 23:10 Äventyrsdags
  • 23:25 Äventyrsdags
  • 23:40 Regular Show
  • 23:50 Regular Show
  • 00:00 Ko och Kyckling
  • 00:20 Ko och Kyckling
  • 00:45 Dexters Laboratorium
  • 01:05 Dexters Laboratorium
  • 01:30 Flapjack
  • 01:50 Flapjack
  • 02:15 Ed, Edd och Eddy
  • 02:35 Ed, Edd och Eddy
  • 03:00 Chowder
  • 03:20 Chowder
  • 03:45 Kurage, den harige hunden
  • 04:05 Kurage, den harige hunden
  • 04:30 Johnny Bravo
  • 04:50 Clarence
  • TV tablå

    Alla TV kanaler, på tv, tv-tablå för alla tv kanaler, idag, igår och hela vecka. Se tv-tablå för kanaler, kanal-kategorier eller dina valda kanaler. Vår strävan är att Alla TV kanaler ska vara tydlig, enkel och snabb - hör gärna av dig om du har synpunkter/tips på hur vi kan bli bättre.

    Saknar du en kanal? Du vet väl att du själv kan välja vilka kanaler som ska visas, välj "Kategorier" eller "Välj kanaler" i menyn längst upp.

    Dela med dina vänner